انجمن اقتصاد کشاورزی ایران- کارگاه های آموزشی
گزارش کارگاه ها

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/12/1 | 

AWT IMAGE

کارگاه آموزشی ارزیابی فنی ـ اقتصادی طرح های سرمایه گذاری برگزار شد.

کارگاه یک روزه ارزیابی فنی ـ اقتصادی طرح های سرمایه گذاری و نرم افزار Comfar روز چهارشنبه 27 بهمن ماه 95 در دانشکده اقتصاد و توسعه کشاورزی دانشگاه تهران برگزار شد. در این کارگاه که توسط انجمن اقتصاد کشاورزی ایران و با همکاری گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه تهران برگزار شد، تعداد 30 نفر از کارشناسان بانک کشاورزی، صندوق حمایت از سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی حضور داشتند.

دکتر حسنعلی قنبری استاد دانشگاه شهید بهشتی و مدیر عامل اسبق بانک سپه، مدرس این کارگاه بود که در دو نشست صبح و بعد از ظهر به ارائه مطالب پرداخت.

بررسی مبانی تئوریک طرح، بررسی چگونگی پیدایش طرح و انتخاب آن برای مطالعات امکان سنجی اقتصادی، بررسی مطالعات پایه اقتصادی ـ مطالعات فنی ـ اقتصادی شامل: مهندسی طرح، مکان‌یابی طرح، مطالعات نهاده ها و مواد اولیه طرح ـ روشهای ارزیابی طرح‌های سرمایه‌گذاری شامل مدلهای ارزیابی در شرایط آینده معلوم و مطمئن، مدلهای ارزیابی تنزیلی با لحاظ نمودن ارزش زمانی پول، مدلهای ارزیابی طرح در شرایط عدم اطمینان و بالاخره آموزش کاربردی نرم افزار کامفار از جمله مباحثی بود که در این کارگاه به آن پرداخته شد.


در صورت علاقمندی برای برگزاری مجدد این کارگاه در سال 97 لطفاً به فرم نظرسنجی واقع در ستون راست صفحه اصلی مراجعه فرمایید.

نشانی مطلب در وبگاه انجمن اقتصاد کشاورزی ایران:
http://iranianaes.ir/find.php?item=1.118.161.fa
برگشت به اصل مطلب